KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997516
nr 1499 7516
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, Mariaberget Stockholm, Signerad. Olja på pannå, 49x61 cm, yttermått inklusive ram: 74x85 cm
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:07:25
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr